Evlilik Büyüsü

Evlilik hayali bir türlü gerçek olmayan kişiler genellikle evlilik büyüsü işlemleri ile bu amaçlarına ulaşabilmektedirler. Deneyimli bir medyum için zor olmayan bu işlemler kısa zaman içinde verdikleri sonuçlar ile dikkatleri çekmektedirler. Her zaman insanların güvendikleri ve aynı zamanda denemek istedikleri bir işlem olması sebebi ile günümüzde de sık sık yapılmakta olan bu işlemler de çok farklı teknikler kullanılabilmektedir.

Kimi zaman özel bir muska ile istenen sonucu alabilen medyumlar kimi zaman ise okudukları özel dualar ile istenen sonucu alabilmektedirler. Birçok medyum bu tarz işlemler hakkında talepler almakta ve aynı zamanda kullandıkları özel teknikler ile kısa zaman içinde insanların hayallerinin gerçek olmasını sağlayabilmektedirler. Özellikle hazırlanan muskaları üzerilerinde taşımaları gereken insanlar aynı zamanda yapacakları özel işlemler ve okuyacakları özel dualar ile bu işlemlerin sonuçlarını garanti altına alabilmektedirler.

Birçok kişinin bu tarz işlemler ile evlilik hayallerine ulaştıklarını herkes bilmektedir. Medyumlar da evlilik hayallerine farlı sebeplerden dolayı ulaşamayan kişilere genellikle bu işlemleri önermektedirler. Ancak bu işlemler hakkında her medyuma güvenmemek gerekmektedir. Çünkü bu işlemler hem zor hem de insanların her zaman çok ciddi bir şekilde güven duydukları işlemlerdir. Bunu fırsat bilen sahte medyumlar ise sürekli olarak insanları kandırmak için ellerinden geleni yapmaktadırlar.

Ortaya çıkacak olan sorunlardan korunabilmek için kesinlikle bu işlemleri yapan resmi medyumların kapılarını çalmak gerekmektedir. Aksi takdirde hem sahte medyumların tuzaklarına düşmek çok kolay olacak hem de insanlar hiç tahmin etmedikleri ciddi sorunlar yaşamak zorunda kalacaklardır. Doğal olarak evlilik büyüsü işlemleri hakkında yardım almak isteyen kişiler kesinlikle çok dikkatli olmalı ve her zaman için kendilerini kanıtlamış olan en güvenilir ve gerçek medyumların kapılarını çalmaları gerekmektedir.

8 Yorum “Evlilik Büyüsü

  1. Benim de 6 yıllık bir ilişkim vardı erkek arkadaşımla ilişkimiz çok güzeldi anlaşıyorduk 2 ay önce nişanlandık nişandan 4 ay sonrada evlenecektik ne olduysa birileri benim hakkımda iftira attı nişanlım da doğal olarak inandı onlara nişanı attı. Benim zoruma giden yapmadığım bir suçu üstüme yıktılar namusumdan söz ettiler bu benim gücüme gitti bende bu konu da medyumlardan yardım almaya karar verdim. Bir kaç medyumla görüştüm hepsi bana büyü var dedi hiç birine inanmadım. Bir yakın arkadaşımın tavsiyesi üzerine medyum selman beyi aradım selman hoca bakım yaptı bakımdan sonra sadece evlilik büyüsü çalışmaları yapacağını söyledi. Üzerimiz de her hangi bir büyü olmadığını söyledi bende inandım medyum selman çalışmalara başladı bu çalışmalar 11 gün sürdü çalışmalar bittikten sonra nişanlım bana geri döndü bağlanarak hemde resmen ayaklarıma kapandı af diledi bende affettim ve evlendik medyum selman beye çok teşekkür ediyorum bana çok yardımcı oldu allah razı olsun

  2. Benim 4 yıllık bir ilişki vardı bu ilişkim anlaşmasızlıklar yüzünden bitti 1 yıl ayrı kaldık ben erkek arkadaşımı bir türlü unutamadım tekrardan barışmak istedim kabul etmedi bende eski sevgiliyi geri getirme büyüsü için medyumlardan yardım almak istedim bu konuda bana sonuç vere bilecek medyumları araştırdım tavsiyeler istedim çoğunluk bana medyum selman hocayı önerdi bende medyum selman arayarak durumumu anlattım eski sevgilimi geri getirmesi için yardım istedim. Bu konuda bakılmar yaptı ve bana yardımcı olacağını söyledi çalışmalara başladı beni her yerden engelleyen eski sevgilim bütün engelleri 4 gün içinde kaldırdı. Çalışmalar 12 günde bitti ve sonuç verdi eski sevgilim bana geri geldi ve bağlandı allahın izniyle 6 ay sonra evleniyorum allah selman hocadan razı olsun bana çok yardımcı oldu ellerinden öperim hocamın

  3. Gerçekten evlilik büyüsü yaptırmak ne kadar zormuş 6 ayda 8 medyumla çalıştım hepsi beni kandırdı umutlarımı ve paramı aldılar kredi çekti ödeyene kadar canım çıktı bende son kez bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine medyum selman dan yardım almak istedim kendisini aradım yalvardım bana sonuç vermesini istedim nişanlımdan ayrılmıştım evlenmemize 1 ay kala onunla evlenmek için medyum selman dan çok etkili evlilik büyüsü çalışmaları yapmak istedim. Medyum selman bakımlar yaptıktan sonra evlilik büyüsü çalışmalara başlamak için benden müsaade istedi 12 günlük bir çalışma yapacağını söyledi. Bende sabırsızlıkla bekledim çalışmaların sonuç vermesini nişanlım beni her yerden engellemişti çalışmaların 7 günü bütün engeller kalktı selman hoca bana kargo çıkardı gönderdiği kargoyu söylediği gibi yaktım yaktığım gün çalışmaların 12 günüydü ve nişanlım beni aradı tekrardan evlenmek istediğini söyledi. Medyum selman sayesinde 4 aylık evliyim Gerçek evlilik büyüsü yapan başarılı medyum iranlı selman hocadır.

  4. Uzun zamandır evlilik konusunda kısmetim kapalıydı hiç kısmetim gelmedi yani aslında gelen oldu da 3 günden fazla sürdürememiş tik yani anlayacağınız kısmetim çok kötü bir şekilde kapanmıştı bende bu kadar kötü bir hayata karşılıksız kalamadım ve internette en etkili evlilik büyüsü için medyum araştırdım ve bazı arkadaşların tavsiyesiyle medyum selman hocayla tanıştım.
    Bakım falan yaptı ve kısmetimi açacağını söyledi ne içinde kapandığını söyledi ve bana 14 günlük bir süre zarfı verdi bu süre içerisinde benim kısmetimi açacağını ve çok iyi bir insanın karşıma çıkacağını söyledi ve öylede oldu çalışma sonunda çok iyi ve çok yakışıklı bir adam karşıma çıktı benim le evlenmek istediğini söyledi ve beni istemeye geldiler ailemde memnun kaldılar ve söz kestik. Allah’ın izniyle seneye şubat ayında düğünümüz olacak Allah razı olsun selman hocamdan hocamın sayesinde huzurlu bir yuva kurabileceğim…

  5. Erkek arkadaşımla çok iyi giden bir ilişkimiz vardı birbirimizi deliler gibi seviyoruz son bir yılda ben den uzaklaştığını fark etmeye başladım. Ailesi beni istemiyordu bunun etkisi olduğunu düşünüyorum ve bunun için bir arkadaşımdan yardım aldım oda bana selman hocayı önerdi selman hocayı arayıp sıkıntımı anlattım inanılmaz derece de anlayışlı biriydi önce bakım yaptı daha sonra erkek arkadaşıma bağlama büyüsü yaptı hemen ardından evlilik büyüsü yaklaşık 11 gün içerisinde sonucunu aldım Allah selman hocadan razı olsun erkek arkadaşımın ailesiyle de hiç bir sorunum kalmadı yakın da düğünümüz var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir