Per. Nis 9th, 2020

İranlı Medyum Selman

İranlı Medyum Selman Hoca İle Dertlerinize Derman bulabilirsiniz

Bağlama Vefki

2 min read

Vefk hazırlama konusunda kendilerine güvenen kişiler özellikle bağlama vefki işlemleri hakkında çok sık talep aldıkları için sürekli olarak insanların birbirlerine daha sıkı bağlar ile bağlanmalarını sağlamaya çalışmaktadırlar. Bu işlemler insanların hayatlarına çok ciddi bir manevi katkıda bulundukları gibi aynı zamanda kendilerini manevi anlamda çok daha rahat hissedebilmelerine olanak tanımaktadırlar.

Çok eski zamanlardan bu yana var olan bu işlemler özellikle İslam dinini benimsemiş olan toplumlar da çok sık bir şekilde kullanılmaktadır. Çok uzun zamandan bu yana var olan bu işlemler özellikle karmaşık yapıları ile dikkatleri çekmektedirler. Bilindiği gibi insanlar her zaman için manevi işlemlere karşı çok ciddi bir ilgi göstermektedirler.

Bu ilginin sebebi ise vefk işlemlerinin çok etkili ve aynı zamanda güçlü işlemler olmasıdır. Ancak ne olursa olsun bu işlemlerin etkileri ve sonuçları kesinlikle garanti değildir. Bu işlemler yapılacağı zaman öncelikle bir kağıt veya deri parçasının üzerine hem sağdan sola hem de yukarıdan aşağıya doğru aynı adetler de olacak şekilde kare şekilleri çizilmektedir.


Daha sonra bu karelerin içine özel olarak seçilmiş olan bazı sayılar yerleştirilmektedir. Bu sayıların yerleşimleri rastgele olmamalıdır. Çünkü önemli olan bu sayıların toplamlarının her iki yönde de aynı toplamı vermesi gerekmektedir. Bu durum vefk işlemlerinin istenen sonucu vermesi için kesinlikle çok önemlidir.

Bu sebeple insanlar vefk işlemleri hakkında önceden araştırma yapmalı ve kesinlikle bu tarz işlemler hakkında kimlerden yardım alaları gerektiğini çok iyi bilmeleri gerekmektedir. Günümüzde de sık sık yapılmakta olan bağlama vefki işlemlerin de çizimleri genellikle üzerilerinde taşımaları gereken insanlar bu sayede istedikleri etkileri kısa zaman içinde alabilmektedirler. Doğal olarak bu tarz işlemler eski zamanlarda olduğu gibi günümüzde de çok sık bir şekilde ilgi görmektedir.

İlginizi Çekebilecek Daha Fazla Hikaye

2 min read
3 min read
2 min read
V

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gözden Kaçırmış Olabileceğiniz Gönderiler

İranlı Medyum Selman | Newsphere by AF themes.
Whatsapp iletişim
Mesaj gönder
error: Content is protected !!