Ayırma Büyüsü

Birbirlerini çok seven ve bu sebeple kesinlikle ayrılmalarına ihtimal verileyen insanların kısa zaman içinde ayrılmalarını sağlamak için yapılan ayırma büyüsü işlemleri kısa zaman içinde istenen sonucu verebilen güçlü işlemlerdir. Bu sebeple birçok kişi kendilerini veya yaşadıkları ilişkileri korumak için sürekli olarak manevi korunma işlemlerinden yardım almak istemektedirler. Günümüzde bu alanda yapılmakta olan işlemler hakkında bilgileri olan kişiler geçmiş zamanlarda birçok kişinin bu tarz işlemler sebebi ile mutlu giden ilişkilerinin tamamen bittiğini görebilmektedirler.

İnsanların isimlerinin yer aldığı özel bir muska ile kısa zaman içinde birbirlerinden nefret etmelerini sağlayabilen bu işlemler de amaç insanlara fiziki olarak müdahale etmeden sadece düşüncelerini değiştirmektir. Bunu sağlamak isteyen kişiler mutlaka çok dikkatli olmalı ve etki altına alacakları kişiler için bakım çalışması yapmadan bu işlemlere başlamalıdırlar. Yapılan işlemlerden sonra bu işlemler de sık sık kullanılmakta olan özel duaları okumaya başlayan medyumlar kısa zaman içinde istenen enerjilerin harekete geçmesini sağlarken aynı zamanda insanlar kesinlikle bu tarz bir enerjinin etkisine girdiklerini fark edememektedirler.


Bu sebeple yaşanan durum herkes tarafından tamamen doğal olarak karşılanmaktadır. Çok eski bir geçmişi olan bu işlemler hakkında çok ciddi bir şekilde araştırma yapmaları gereken insanlar hem nasıl korunacaklarını hem de korunmak için neler yapmaları gerektiğini de bilmelidirler. Manevi enerjilerin ne kadar güçlü olduğunu bilen kişiler özel olarak yaptıracakları muska veya benzeri işlemler ile kendilerini manevi anlamda koruma altına alabilmektedirler. Bu sebeple insanlar bu tarz işlemlere karşı her zaman çok ciddi bir ilgi duymuşlardır. Ayırma büyüsü işlemleri hakkında talep alan medyumlar bu işlemler hakkında birçok farklı teknik kullanabileceklerini bildikleri için genellikle insanlara zarar vermeyecek olan en basit ve en kolay teknikleri kullanmak istemektedirler.

5 Yorum “Ayırma Büyüsü

  1. eşimin hayatına bir kadın girdi o kadını ile eşimi ayırmak için hocam dan yardım istedim sağ olsun beni kırmadı çalışmalara başladı eşimi 7 gün de o kadından ayırıp bana geri getirip bağladı. Medyum selman hocaya teşekkür ediyorum

  2. Evli bir adamla ilişkim oldu ilk başlarda evli olduğunu bilmiyordum bana sahip oldu kızlığımı aldı evlenmek için bir kaç defa baskı yaptım ve sonunda olmuyacağını kendisinin evli olduğunu söyledi ve hayatımdan çıktı gitti maden evlisin neden benimle birlikte oldun bende çaresiz kaldım selman hocayı aradım erkek arkadaşımı eşinden ayırıp kendime bağlayıp evlenmek için çalışmalar yaptırdım 14 gün sürdü ama her istediğim de oldu şuan eşinden ayrı ve benimle yaşıyor ayırma işleminde medyum selman hoca çok başarılı bilginiz olsun arkadaşlar

  3. sevgilim beni terk etti eski erkek arkadaşına geri döndü onu bir türlü unutturamadım ve korktuğum başıma geldi kız arkadaşım eski sevgilisine gitti bende onları ayırmak için medyum selman beyi buldum yardım istedim çalışmalar başlattık kız arkadaşım 6 günde ayrıldı ve tekrardan bana geri döndü şuan bana aşık

  4. Eşime bir kadın musallat oldu ne yaptıysam eşim o kadından vaz geçmedi sürekli o kadında kalıyordu bir kaç hocayla çalıştım ama başarılı olamadık kadın şeytan gibi çalışmalar etki etmedi bende arkadaşım tavsiyesi ile selman hocadan yardım istedim eşime ve hayatına giren kadına domuz büyüsü yaparak ayırdı çalışma 5 gün sürdü şuan eşim onu gördümü nefret ediyor kadın da eşimi gördümü nefret ediyor bir araya gelemiyorlar ayırma büyüsünü en iyi selman hoca yapar.

  5. Kızım 6 yıldır evli sürekli eşinden şiddet görüyor ama ayrılamıyordu damadım sürekli öldürmekle tehdit ediyordu kızımda korkuyordu ayrılamıyordu bu konuya bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine medyum selman hocaya danıştım selman hoca ayırma büyüsü yaparak çalışmalara başladı çalışmalar 13 gün sürdü damadım kızımdan nefret etti ve boşanma davası açtı allah razı olsun selman hocadan kızımı cehennemden kurtardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir