Aşk Büyüsü

Bilindiği gibi büyüler her zaman için insanların normal şartlar de elde edemedikleri sonuçları kısa zaman içinde elde edebilmeleri için kullandıkları çok güçlü manevi işlemlerdir. Manevi enerjilerin harekete geçmesi ile kısa zaman içinde istenen sonucun alınmasını sağlayan bu işlemler bugüne kadar birçok kişiye gerekli yardımı vermiştir. Bu işlemlerden biri olan Aşk büyüsü insanların sevdikleri kişiler ile bir araya gelmeleri ve aynı zamanda kendileri ile her zaman hayal ettikleri gibi bir aşk yaşamaları için çok önemli işlemlerdir.

Bu işlemleri doğru bir şekilde yapabilmek için mutlaka yeteri kadar deneyime sahip olmak gerekmektedir. Bu sebeple mutlaka resmi medyumlardan biri ile çalışmak gerekmektedir. Özellikle insanların en kısa zaman içinde sonuç almak istedikleri bu işlemler hakkında yapılacak olan kısa bir araştırma ile isteyen herkesin bu işlemleri kullanıp amacına ulaşabileceği görülebilmektedir. Bu işlemler birçok farklı teknik ile yapılabildiği gibi aynı zamanda sonuçlar da genellikle kalıcı olabilmektedir.

Bu sebeple bu işlemler çok eski zamanlardan bu yana sürekli olarak en çok ilgi gören ve en çok yapılan işlemlerden biri olarak gösterilmiştir. Kimi zaman muskalar ile kimi zaman ise insanların kendi eşyalarına okunan özel dualar ile yapılabilmekte olan bu işlemlerin sonuçları ortaya çıkmaya başladığı zaman genellikle insanlar ne olduğunu anlayamamakta ve bir süre sonra kendilerini seven insanlara karşı çok ciddi bir aşk bağı ile bağlanmaktadır.

Bu sayede her zaman hayallerini kurdukları mutlu aşklara ilk adımlarını atabilen insanlar bu sebeple tarih boyunca aşk büyüsü işlemlerine hep ayrı bir gözle bakmışlardır. Bu ilgi günümüzde de devam etmekte olduğu için medyumlar da sürekli olarak kendilerine gelen talepleri karşılayabilmek için ellerinden geleni yapmakta ve farklı teknikler kullanmaya devam etmektedirler.

8 Yorum “Aşk Büyüsü

 1. Merhabalar benim de erkek arkadaşımla aramızda sorunlarımız vardı beni delice seven adam bir anda bana karşı buz oldu. Aslında beni çok severdi neden bir anda değişti anlamadım bende bu konuda bir medyuma bakım yaptırdım bana saçma sapan şeyler anlattı güvenemedim. Bir arkadaşım tavsiyesi üzerine medyum selman beyi aradım oda benden bilgilerimi aldı bakım yaptı yaptığı bakımdan sonra benimle konuştu anlattıkları her şey doğruydu selman beye güvendim çalışmalar başlattım. Medyum selman bağlama büyüsü çalışmalarına başladı benim çalışmlarım 11 gün sürdü sürekli iletişim halindeydik bazı yorumları okudum başkaları parayı aldıktan sonra iletişimi kesiyormuş ben medyum selman da böyle sorunlar yaşamadım allah var adam işimi de yaptı sonucumu da verdi medyum selman hocamı sizlere tavsiye etmekten onur duyarım gönül rahatlığıyla yardım alabilirsiniz.

 2. Arkadaşlar 4 aydır erkek arkadaşımdan sebepsiz yere ayrıldık aslın da araya eski sevgilisi girdi bu yüzden benden ayrıldı bende erkek arkadaşımı tekrardan geri getirip evlenmek için medyumlardan yardım aldım bir kaç medyum tarafından ne yazık ki dolandırıldım. Bir yakın akrabamın tavsiyesi üzerine medyum selman hocayı aradım sorunumu paylaştım etkili evlilik büyüsü yapması için yardım istedim medyum selman aslında çok yoğundu çalışmalarımı yapması için ikna etmeyi başardım. Etkili evlilik büyüsü çalışmalarına başladı erkek arkadaşım öncelikle hayatında ki kızdan ayrıldı hemen ardında bana geri döndü ve bağlandı çalışmalar bittikten sonra da evlilik teklifi etti. Bende kabul ettim 1 aylık evliyim ve çok mutluyum medyum selman hoca sayesinde sevdiğim adam ile evlendim allah selman hocam dan razı olsun herkese tavsiye ederim.

 3. Benim yaklaşık 11 yıllık bir evliliğim eşimle çok mutluyduk bir günümüz bile kötü geçmedi bizim ne olduysa bundan 2 ay önce oldu ben annemlere tatile gittim şehir dışına bu esnada eşim de annesinde kaldı ilk 1 hafta beni sürekli arıyordu sonralardan aramaları kesildi ben aramadığım sürece kendisi beni aramıyordu sürekli işim var diyordu bende anlayışla karşıladım.

  Aradan bir zaman geçti ne ben aradım ne eşim aradı arada soğukluklar başladı ben 1 aylığına gitmiştim ailemin yanına 1 ay oldu 3 ay eşimden ses yok bende aradım neden gelip beni almıyorsun dedim işim var kendin gel dedi bana bende eşyalarımı toparlayıp gittim. Eşim işteydi evde yoktu akşam geldi yemek hazırladım duş alıp üstünü giydi hiç bir şey demeden çıktı gitti.

  Yaklaşık bir hafta boyunca böyle geçti eşimi en son karşıma aldım konuştum ayrılmak istediğimi söyledim ayrılmakta istemiyordu. Ne benim istediğim gibi biri oluyordu nede ben onun istediği gibi biri oldum. Bende bu konuda çaresiz kalarak medyumlardan yardım almak istedim garantili medyumlar hakkında araştırmalar yaptım tavsiyeler üzerine medyum selman beyi buldum.

  Medyum selman bizim için bakım yaptı bakımda eşimin annesi ve kız kardeşi bizim aramızı bozmak için soğutma büyüsü yapıldığını söyledi. Bizde vakit kaybetmeden çalışmalar başlattık medyum selman büyüyü bozdu ve büyü yapılmasın diye korumalar attı bizi sağlama aldıktan sonra eşimi tekrardan bana bağlamak için çalışmalara devam etti medyum selman eşimi bana 12 günde bağladı Allah selman dan razı olsun herkese tavsiyemdir

 4. 1 yıllık bir ilişkim var benim erkek arkadaşımın evli olduğunu bilmiyordum benle birlikte oldu her şeyimi elimden aldı ve eşinin yanına gitti beni de her yerden engelledi bende medyum arayışların girdim medyum selman hocayı buldum arayıp yardım istedim bana amacımı sordu bende eşinden ayrılıp bana bağlanmasını istedim köpek olsun kapımda dedim hocama çünkü beni kandırdı namusumu bile aldı selman hoca bir bakım yaptı ve bana hak verdi çalışmalara başladı 11 günde erkek arkadaşımı eşinden ayırım bana bağladı şuan sözümden çıkmıyor bana ettiği yalanların hesabını soruyorum medyum selman hoca herkese tavsiyemdir.

 5. Benim sorunum biraz farklı Annem ile Babam sürekli tartışıyorlardı yani bu durumdan biz bile etkilendik eski aile huzurumuz kalmamıştı sürekli kavgalar ve küfürler gerçekten de bizim hayatımızı etkiledi annem ile babamın kavgası ne yapacağımı bilmiyordum internet den araştırırken medyum selman hocayı buldum ve aradım kendisine durumu anlattım 2 sinin bilgilerini aldı ve bakıma girdi 2 sinin üzerine ayrılsın diye büyü yapılmış hocam bu büyüyü 9 günde kaldırdı ve Annem ile Babamı bağladı yani bağlama büyüsü yaptı şuan bir sıkıntı yok kavgalar, küfürler bitmiş durumda sanki hiç bir şey yaşanmamış gibi bir birilerini seviyorlar Allah selman hocamdan razı olsun hocamın sayesinde eski huzurumuzu kavuştuk …

 6. Selman hocayı Papaz büyüsü yaptırmak için aradım sevdiğim adam benle evlenecekti her seferinde beni kandırdı ve günün birinde sevgilimi başka kadınla yakaladım dünyam başıma yıkıldı meğer benim param için benle çıkıyormuş bende kendisine hakaretler ettim beni dövdü ağır küfürler etti bende medyum arayışlarına girdim bu işlerde uzman bir medyuma ihtiyacım vardı selman hocayı buldum durumumu ona da anlattım ve papaz büyüsü yapmaya karar verdi 8 günlük bir çalışma yaparak çok ağır sonuçlar verdi sevgilim herkesin içinde ayaklarımın altını öpüp bana yalvardı affetmemi istedi bende amacıma ulaştım benim gururumu çok kırdı selman hocaya çok teşekkürler ediyorum sizlere de gerçek uzman medyum selman hocayı tavsiye ediyorum

 7. İnsanın hayatta çok yalnız kaldığı anlar vardır kendini çok çaresiz hissettiği geçmek bilmeyen anlar vardır işte böyle bir anda tüm hayatım zehir olmuşken sizi tesadüfen internet sayfasından gördüm selman hocam belkide Allah çıkarmıştı karşıma hocam gerçekten o dönemler hayatımda yaşadığım en berbat en çekilmez en acı dolu günlerdi siz olmasaydınız yaşar mıydım bilmiyorum eşim beni ve çocukları bırakıp Hollandalı bir bayanla yaşamaya başlamıştı ve benim sizden başka bu gurbet elde yardım alacak kapısını çalacak hiç kimsem yoktu Allah razı olsun sizden yaptığınız bağlam büyüsü sonucunu hemen verdi eşim bu kötü kadından 4 gün içinde uzaklaştı ve evine yuvasına tekrar döndü eşim eve döndükten sonra eşimde büyük değişiklikler gözlemledim kendisi bana aklı başında olmadan yaptığını bu kötü şeyleri bize neden yaşattığına bir türlü anlam veremediğini söyledi üzerindeki büyüyü çözdükten sonra şimdi eşim eski o güzel ruh haline tekrar kavuştu size buradan selamlarımızı gönderiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir